KONST / Litografier / Grafiska blad 11916271
*
nr 1191 6271
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Bladets mått: 32x32,75 upplaga
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 19:56:12
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6224 Grafiska blad
21 st, Peter Åström (f. 1946), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:58
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
nr 1191 6271
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Bladets mått: 32x32,75 upplaga
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6224 Grafiska blad
21 st, Peter Åström (f. 1946), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:58



